Metalo pjovimo plazma paslaugos - MB "Plazmita"
Konsultacija Tel.+370 600 42045
Rašykite mumsinfo@plazmita.lt
CNC PJOVIMAS PASLAUGOS

Spalvotųjų metalų pjovimas plazmaCNC pjovimas

Spalvotųjų metalų pjovimas plazma paslaugos už prieinamą kainą.
Teikiame spalvotųjų metalų pjovimas plazma paslaugas. Jei jums reikia detalių su tiksliais matmenimis ir sudėtingomis konfigūracijomis pagal jūsų brėžinius, susisiekite su mumis – Spalvotųjų metalų pjovimas plazma paslaugos naudojant plazmą yra geriausias būdas gauti idealią kokybę.
CNC spalvoto metalo pjovimas savybės

Spalvotųjų metalų pjovimas plazma ypatybės ir specifika

Spalvotųjų metalų pjovimas plazma

Spalvotųjų metalų pjovimas plazma yra vienas efektyviausių ir ekonomiškiausių metalo terminio apdorojimo būdų – tai sudėtingas techninis procesas, reikalaujantis daug patirties ir profesionalumo.

MB Plazmita – CNC Pjovimas

https://plazmita.lt/wp-content/uploads/2020/11/img-signature.png

01Spalvotųjų metalų pjovimas plazma privalumai

Šis plazminio pjovimo būdas turi daug privalumų, palyginti su kitų rūšių metalo lakštų pjovimu:

greitis ir ekonomika,
švarūs ir lygūs kraštai,
tikslumas išilgai pjovimo linijos,
aplinkos ir priešgaisrinė sauga,
universalumas – vienodai gerai tinka juodųjų ir spalvotųjų metalų apdirbimui,
proceso vieta – siaura kaitinimo juosta padeda išvengti deformacijos, tinkama pasvirusiems pjūviams, sudėtingiems kontūrams ir dalims,
tinka įstrižiems pjūviams, sudėtingiems kontūrams ir detalėms.

02Spalvotųjų metalų pjovimas plazma naudojimas

Spalvotųjų metalų pjovimas plazma: kokiems metalams jis naudojamas?
Spalvotųjų metalų apdorojimas plazminiu pjovimo aparatu turi savo specifiką, kuri skiriasi nuo juodųjų metalų apdorojimo. Tai visų pirma lemia žemesnė lydymosi temperatūra ir geras suvirinamumas. Plazminis pjovimas gerai tinka metalams, tokiems kaip aliuminis, varis, titanas, žalvaris ir kt. Tai yra gana minkšti ir lengvi metalai, todėl pjovimo kokybę pirmiausia lemia teisingas dujų mišinių pasirinkimas.

Spalvotųjų metalų pjovimui naudojamos tokios dujos kaip deguonis, argonas, helis, azotas ar vandenilis. Darbo procese labai svarbu tikslumas ir tikslus pjovimo proceso laikymasis.
Profesionalumas

CNC pjovimas savybės

Pjūvio smailėjimo apdorojant spalvotuosius metalus yra didesnis diapazonas (1–20 laipsnių) nei apdorojant juoduosius metalus (1–10 laipsnių). Pagrindinį vaidmenį mažinant kūgio indeksą vaidina meistro kvalifikacija ir profesionalumas.
Efektyvus Spalvotųjų metalų pjovimas plazma

Spalvotųjų metalų pjovimas plazma taikymo sritisCNC pjovimas

Dėl savo universalių savybių ir galimybės sumažinti bet kokį sudėtingumą, tokio tipo terminis apdorojimas tapo plačiai naudojamas pramonėje. Plazminis pjovimas plačiai naudojamas gaminant įvairias dalis, įrankius ir spalvotųjų metalų gaminius.
Spalvotųjų metalų pjovimas plazma
CNC pjovimas
MB Plazmita

» dekoratyvinės plokštės,
» ažūriniai metalo gaminiai,
» gofruoto aliuminio pakopos,
» laiptu, terasų, balkonų turėklai.

Spalvotųjų metalų pjovimas plazma taikymo sritis
Pjovimas plazma
MB Plazmita

» lentelės ir plokštės,
» vartai, varteliai ir tvoros,
» baldai ir interjero daiktai,
» iškabos ir ženklai.

Spalvotųjų metalų pjovimas plazma
Metalo apdirbimas
MB Plazmita

» figūrinės plokštės,
» puošybos elementai,
» įvairios grotelės,
» iškabos ir daug daugiau.

Spalvotųjų metalų pjovimas plazma

Ši technologija padeda pašalinti įvairius metalo defektus: nelygumus, šiurkštumą, siūles ir kt., Leidžia pjauti metalą palei sudėtingus kontūrus, labai palengvina ažūrinių raštų ir daugybės skylių kūrimo procesą, plazminis pjovimas idealiai tinka apdirbimui visų tipų vamzdžiai, valcuoti metalo gaminiai ir daug daugiau.

Dėmesio. Viena iš sunkiausių operacijų atliekant pjovimą yra gaminio skylių sukūrimas ir metalo išmušimas. Nesilaikant proceso technologijos, plazminis degiklis gali nebeveikti. Šiuo atveju plazmatronas turėtų būti 20–25 cm aukštyje.

Spalvoto metalo pjovimas plazma

Spalvoto metalo pjovimo plazma paslaugosCNC pjovimas

„MB Plazmita“ teikia spalvotųjų metalų plazminio pjovimo paslaugas visai Lietuvos rinkai. Darbas atliekamas su šiuolaikiniais aukštos kokybės plazminio pjovimo įtaisais, laikantis visų technologinių reikalavimų ir teikiamos paslaugos kokybės kontrolės. Aukštos kvalifikacijos specialistai greitai ir efektyviai atliks bet kokio sudėtingumo pjovimą tiksliai ir kokybiškai už geriausią laiką. Plazminio pjovimo meistrai lengvai patars, sudarys brėžinius arba atliks pjovimą pagal individualius eskizus ir kliento pageidavimus. Ilgalaikis bendradarbiavimas ir klientų pasitikėjimas yra mūsų paslaugų kokybės garantas.